Sitemizin Amacı:

* Dekorasyon yaptırırken güvenilir ellerde olmak istersiniz.
* Yaptırdığınız işin "gerçek" parasını ödemek istersiniz.
* Ödediğiniz paranın karşılığını görmek istersiniz.
* En yeni uygulamaları ve teknolojiyi görmek istersiniz.
* İşi yaptırdıktan sonra ilerde tekrar ulaşabileceğiniz bir telefon bulmak istersiniz.
* Yapılan işin kaliteli ve sorunsuz olmasını istersiniz.
* Titiz ve temiz çalışılmasını, iş bittiğinde çöp görmek istemezsiniz.
O halde Dekorasyon Günlüğü ekibiyle çalışmalısınız...

Yapı Fuarı - İstanbul


Türk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları 2010 yılında da İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektöre ilişkin tüm yenilikleri takipçileriyle buluşturmaya devam edecek.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Türk yapı pazarına ulaşmanın en etkili yolu olan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD Fuarları’nın ilki olan Yapı İstanbul Fuarı 2010 yılında da 60.000 m2 alanda, üretim alanlarına göre gruplanmış 10 ayrı salon ve açık alanda gerçekleştirilecek.

Yerli ve yabancı yapı profesyonellerinden büyük ilgi gören fuarı 2010 yılında, 110.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi hedefleniyor. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD İstanbul Fuarı’nı geçen yıl, 101 bin 041 kişi ziyaret etmişti.

33 yıldır Türk inşaat sektörünün uluslararası anlamda gelişmesine katkıda bulunan Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD İstanbul Fuarı, 2009 yılında, 11 yabancı ülkeden 100’ün üzerinde kurum ve kuruluş temsilcisinin katılımı ile "Türk Yapı Sektörünün En Büyük Fuarı" olma niteliğini sürdürüyor. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD İstanbul Fuarı ayrıca Ortadoğu, Kafkas ve Balkan Bölgesi’nin en büyük sergileme alanı, katılımcı ve ziyaretçisine sahip bulunuyor.
Online bilet almak için tıklayın

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

0 Response to "Yapı Fuarı - İstanbul"

Yorum Gönder

Bizi yorumsuz bırakmayın!